Fani są zaskoczeni, jak bardzo Angelina Jolie zmieniła się na przestrzeni lat

Angelina Jolie jest uważana za jedną z najbardziej atrakcyjnych aktorek w Hollywood. Od dawna uosabia współczesną definicję piękna. Jolie przez wiele lat utrzymywała status światowego symbolu seksu w kinie.

Jednak fani zauważyli fizyczną przemianę aktorki z biegiem czasu. Jej nadmierna szczupłość wprawiła wielu w osłupienie. Nawet w ciepłe dni ma tendencję do układania się w warstwy ze względu na ciągłe uczucie zimna wynikające z jej niskiej wagi.

Niedawno Angelina Jolie została przyłapana na spacerze ze swoją najstarszą córką Zaharą. Zgodnie z oczekiwaniami aktorka natychmiast znalazła się na celowniku paparazzi. Świeże zdjęcia natychmiast stały się wirusowe w Internecie.

Mimo to fani byli zaskoczeni wyglądem aktorki. Jolie wyglądała jak zupełnie inna osoba. Fani zauważyli, że niegdyś pełne usta aktorki wydawały się zmniejszone.

Jednak wielu fanów stanęło w obronie aktorki. To oczywiste, że Angelina starzeje się naturalnie. Jak dobrze wiadomo, zmiany fizyczne są częścią procesu starzenia, w tym ścieńczenie ust. To naturalny postęp. W sieci pojawiły się komentarze typu: „Usta każdego człowieka stają się cieńsze, to natura”. Jednak wielu zwracało uwagę, że aktorka nie straciła urody i wdzięku, twierdząc, że wiek tylko dodał jej uroku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: