Wyjątkowy psi bohater: Jerry, zwierzak, który ratuje życie i przynosi nadzieję

Zwierzę o charakterystycznej osobowości i elastyczności wyczuwania napadów padaczkowych 🐶❤️👧

Cukierkowy zwierzak o imieniu Jerry przydzielił kobietę z epilepsją. Tylko mała dama jest znana jako Keanna i ma niekontrolowaną epilepsję. Chciała przypomnieć sobie oznaki swoich napadów, a zwierzak codziennie ratował jej życie.

Jerry ostrzega matkę i ojca kobiety pół godziny przed napadami padaczkowymi kobiety, dzięki czemu zyskali trochę czasu na przedstawienie kobiecie leczenia, które ma powstrzymać atak. Tylko pies jest świadomy dokładnego czasu ataku i cały czas jest właściwy.

Zwierzak wielokrotnie uratował życie tej pani, a trener kynologiczny George Leonard poinformował, że zwierzak przebywa z małą damą, kiedy ta ma napady padaczkowe i czuje się niebezpiecznie.

Zwierzę zostało zauważone i przywiezione przez zarząd zwierząt i przewiezione do schroniska. Inny psi trener dał zwierzaka George’owi i poinformował, że jest to wyraźnie wyróżniający się pies i George może ją całkowicie ćwiczyć.

Jerry był odpowiednim specjalistą, ponieważ był bardzo rozsądny i typowy, a ponadto będzie pomagał różnym osobom z epilepsją.

Po roku mama Keanny adoptowała Jerry’ego, a on zaczął ostrzegać mamę przed napaściami.

Pies, który jak tylko chciał być uratowany, sam ratuje nieco panienkę. Wcześniej niż montaż Jerry Keanna miał praktycznie 25 i 40 napadów, a teraz jest to tylko jeden.

George uważa Jerry’ego za wyjątkowego psa i podobnie poinformował, że będąc zwierzakiem, którego nikt nie chce, wyrósł na serce ich grupy i uratował życie kobiecie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: