Nikt nie chciał tańczyć z dziewczyną, więc policjant postanowił działać

Młoda dziewczyna nie miała partnera do tańca, ale pomoc nadeszła z nieoczekiwanego źródła: policjant wkroczył, by towarzyszyć jej w tańcu tego wieczoru. To doświadczenie wywarło taki wpływ na uczennicę, że teraz aspiruje do wstąpienia do policji, gdy dorośnie.

Bohaterowie nie zawsze noszą peleryny, czasem są w mundurach. Nick Harvey, policjant z Arkansas w USA, został partnerem tanecznym ośmioletniej Evie Cox podczas tańca ojca z córką. Według raportu CBS News Evie niedawno straciła ojca.

Co roku szkoła dla dziewcząt w Van Buren organizuje taniec ojca z córką. Odkąd ojciec Evie zmarł w styczniu 2020 roku, jej matka zgłosiła się na policję i poprosiła funkcjonariusza Nicka Harveya, aby zatańczył z jej córką.

Funkcjonariusz przyznał, że był dość zdenerwowany, ponieważ nie był pewien, czy młoda dziewczyna się zgodzi. Nie chciał spotkać się z odrzuceniem ze strony drugoklasisty. Przyjechał odebrać Evie swoim radiowozem.

Jego kolega oficer wynajął limuzynę specjalnie na tę okazję, by stylowo odprowadzić Evie i Nicka do szkoły. Młoda dziewczyna powiedziała dziennikarzom, że to wydarzenie zainspirowało ją do zostania policjantką, gdy dorośnie. Harvey ze swojej strony wygłosił szczere przemówienie na temat więzi między rodzicami a dziećmi.

Doceń każdą chwilę. Rozkoszujcie się czasem spędzonym z dziećmi i ich dzieciństwem. Bo pewnego dnia dorosną. Kolejny niedoceniany bohater nie powstrzymywał się, gdy ktoś inny stawiał czoła przeciwnościom losu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: