Ładna kobieta się postarzała: 55-letnia Julia Roberts pojawiła się bez grama makijażu

Wydawać by się mogło, że uroda Julii Roberts przetrwa próbę czasu. Na niektórych zdjęciach 55-letni Amerykanin mógłby z łatwością uchodzić za świeżo upieczonego absolwenta college’u. Ale po zdjęciu makijażu staje się jasne, że nawet gwiazdy jej wielkości nie są odporne na bezlitosne ręce czasu.

Przed pojawieniem się na czerwonym dywanie gwiazda „Pretty Woman” jest pod opieką zespołu stylistów i ekspertów od urody. Od masaży i planów dietetycznych po rutynowe zabiegi pielęgnacyjne, układanie włosów i makijaż – to efekt niezliczonych godzin pracy. Wszystkie te wysiłki sprawiają, że prasa nadal zachwyca się pozornie ponadczasowym obliczem Julii.

Jednak w domu, kiedy migawkowce są po służbie, Roberts cieszy się swobodą odprężenia. Zdjęcie, które udostępniła w swoich mediach społecznościowych, przedstawia celebrytkę z gołą twarzą.

Bez tuszu do rzęs jej oczy wydają się nieco bardziej zapadnięte, jej nos nie jest tak smukły i opływowy, a tu i ówdzie widać zmarszczki. Mimo to aktorka jak na swój wiek zachowuje zadziwiający wygląd.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet