Kobieta z trójką zupełnie różnych dzieci tego samego Ojca

Carla Bellucci, 37-letnia była modelka mieszkająca w Hertfordshire w Wielkiej Brytanii, może pochwalić się imponującą liczbą ponad 100 000 obserwujących na Instagramie. Uznając się za „globalną kontrowersyjną sensację medialną”, zyskała również reputację mediów jako „najbardziej znienawidzonej kobiety w Anglii”.

Nie tak dawno stała się sensacją tabloidów, kiedy przyznała się do udawania depresji. Aby zapewnić sobie bezpłatną plastykę nosa, wpływowa manipulowała swoim lekarzem, udając, że cierpi na poważną chorobę psychiczną. Z przekonaniem oświadcza: „Tęskniłam za idealnym nosem i teraz go mam. Jestem obojętny na opinie ludzi. Niektórzy mogą pomyśleć, że wyzyskuję służbę zdrowia, ale taki jest jej cel”.

Niedawno Carla ujawniła Daily Mail, że nie tylko ona jest poddawana witriolowi w mediach społecznościowych, ale także jej dzieci, co głęboko ją niepokoi, ponieważ żadne dziecko nie powinno być poddawane takiej nienawiści.

Instagramowa influencerka jest matką trójki dzieci: 16-letniego Jermaine’a, 14-letniej Tanishy i 12-letniej Jayden. Miała dwóch synów i córkę ze swoim byłym mężem, Cornel Nurse, 41-latkiem, który wyemigrował do Wielkiej Brytanii z Barbados. Ponieważ jednak każde z jej dzieci różni się wyglądem, przyciągnęły one niepotrzebną uwagę.

Jermaine ma oliwkową skórę przypominającą śródziemnomorską, Tanisha jest ciemnoskóra z afrykańskimi lokami, a Jayden ma jasną skórę, blond włosy i zielone oczy. Ze względu na tę różnorodność występów niektórzy podejrzewają, że jedno z dzieci Carli może nie pochodzić od jej męża lub że mogła je adoptować.

Wyznaje: „Wszystkie moje dzieci mają tego samego ojca, czarnego Karaibów. Jestem biała, a mimo to konsekwentnie jestem nazywana prostytutką i oskarżana o sypianie z kimkolwiek. Ludzie zastanawiają się, jak te dzieci mogą być moje, skoro wszystkie mają różne odcienie”.

„Przenosimy się za dwa tygodnie. Zdaję sobie sprawę, że gdziekolwiek się nie udamy, pojawią się komentarze, ale po ataku staram się zdystansować od miejscowych”. Influencerka przyznaje, że zaczęła słyszeć nieodpowiednie komentarze na temat swoich dzieci, gdy były młodsze. Ludzie zwracali uwagę na ich wygląd i mówili na przykład: „Czy oni nie wyglądają inaczej?” Pewnego dnia nieznajomy w Starbucks zapytał nawet: „Czy wszystkie są twoje? To są różne kolory!”

Ale sytuacja się pogorszyła, gdy cała trójka zaczęła razem chodzić do szkoły. Kiedy skóra Tanishy pociemniała z biegiem lat, podczas gdy Jayden pozostał jasny, ludzie zaczęli zakładać, że Tanisha została adoptowana.

„Niemal codziennie wracali do domu, opowiadając ze łzami w oczach, że w szkole powiedziano im, że nie mogą być rodzeństwem”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: