Ciężarna gwiazda w bikini: Kourtney Kardashian po raz pierwszy odsłania swój zaokrąglony brzuch

Celebrytka telewizyjna spędzała czas relaksując się przy basenie w swojej willi. Kourtney Kardashian pokazała ciążowy brzuszek.

Kourtney Kardashian i Travis Barker od dawna marzyli o wspólnym poczęciu dziecka. Tydzień temu obiegła wiadomość, że para w końcu zostanie rodzicami. Siostra Kim Kardashian właśnie ujawniła swoją ciążę i obecnie zachwyca swoim stanem. Dziś 44-letnia amerykańska modelka pokazała, jak odpręża się przy basenie, mając na sobie zielone mini bikini.

Kourtney z dumą pokazała swój zaokrąglony brzuch i dekolt. Zrobiła lustrzane selfie w przestronnej i dobrze oświetlonej sypialni, ujawniając swoim obserwatorom zmiany, jakie zaszły w jej sylwetce. Gwiazda reality show założyła zielony top od bikini i wiązany kostium kąpielowy, aby czuć się komfortowo w upale.

„Słodkie lato”, modelka podpisała post na swoim osobistym blogu. Kourtney kliknęła także selfie z bliska, przedstawiające siebie siedzącą pod niebieskim parasolem. Kardashian podkreśliła swój wygląd dużymi czarnymi okularami przeciwsłonecznymi.

Kourtney przesłała klipy, na których widać patio jej willi. Znajduje się tam stół do ping ponga oraz krzesła i stoły wyściełane przytulnymi poduszkami. Niebieskie leżaki stoją wzdłuż basenu, a starsze dzieci Kardashian bawią się w wodzie. Przedsiębiorca ma 13-letniego syna Masona, 10-letnią córkę Penelope i 8-letniego syna Raina z poprzedniego partnera, Scotta Disicka.

Fani nie szczędzili pochwał Kourtney. „O mój Boże, ta błogosławiona dziewczynka!”, „Cała promieniejesz!”, „Ciąża to najlepszy czas dla kobiety” – komentowali blogerzy.

Kourtney ujawniła swoje oczekiwania co do pierwszego dziecka z Travisem Barkerem podczas koncertu Blink-182 w Los Angeles, gdzie wspierała swojego męża. W pewnym momencie siostra Kim Kardashian zaczęła wymachiwać tabliczką z napisem: „Travis, jestem w ciąży!”

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: