75-letni Arnold Schwarzenegger został zauważony na spacerze ze swoją młodą dziewczyną

Trudno znaleźć kogoś, kto nie zna gwiazdy serialu „Terminator”. Prywatne życie Arnolda Schwarzeneggera, znanego aktora, kulturysty i byłego polityka, niezmiennie wzbudza zainteresowanie jego wielbicieli.

Rozwiązanie małżeństwa Arnolda Schwarzeneggera z Marią Shriver było w pewnym momencie nie tylko szeroko nagłośnione, ale także zaliczane do najdłuższych w historii Hollywood. Postępowanie rozpoczęło się w 2011 roku, a formalne zakończenie ich związku nastąpiło dopiero niedawno.

Podobno Shriver pozostaje singlem od końca ich małżeństwa, ale gwiazda „Terminatora” znalazła towarzystwo. Jego partnerką jest Heather Milligan, profesjonalna fizjoterapeutka. Arnold, w wieku 75 lat, utrzymuje związek z Heather, swoją 48-letnią fizjoterapeutką, od 2013 roku. Pomimo znacznej różnicy wieku, ich wzajemne przywiązanie przetrwało lata. Para jest przykładem tego, że nawet 27-letnia różnica nie stanowi przeszkody, gdy chodzi o sprawy miłosne.

Heather Milligan może nie była tak sławna jak Arnold Schwarzenegger, ale jeszcze przed rozpoczęciem ich związku z powodzeniem założyła klinikę zajmującą się fizjoterapią ortopedyczną i sportową.

Brała nawet udział w Arnold Strongman Classic, konkursie założonym przez samego Schwarzeneggera, zapewniając terapię niektórym zawodnikom. Być może właśnie to wydarzenie zapoczątkowało ich romantyczny związek. Schwarzenegger i Milligan nie są często widywani na imprezach publicznych. Para prowadzi stosunkowo skromny styl życia, ceni sobie przestrzeń osobistą i woli skupiać się na sobie nawzajem, unikając w ten sposób ciągłej kontroli mediów.

Są jednak przypadki, kiedy fotografom udaje się uchwycić parę razem, na przykład podczas przejażdżki rowerowej po treningu. Mimo że kariera kulturystyczna Arnolda dobiegła końca, nadal utrzymuje on doskonałą kondycję fizyczną.

Heather również wzbudziła podziw fanów. Jej młodzieńczy wygląd przeczy jej 48-letniemu wiekowi, a jej budowę ciała można porównać do znacznie młodszej kobiety. Internauci, po obejrzeniu ostatnich zdjęć pary, skomentowali: „Schwarzenegger to szczęściarz”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet