„Urocza chwila”: siostry bliźniaczki tańczą na gitarze ojca

Te małe bliźniacze maluchy zaczynają tańczyć, gdy tylko ich ojciec zagra na gitarze, którą napisał samodzielnie, zatytułowaną My Paradise – melodię, którą stworzył specjalnie dla swoich córek. To te same dzieci, które w 2012 roku przyciągnęły uwagę internetu, rytmicznie poruszając się w wysokich krzesełkach w rytm gitarowego występu taty.

Niezwykle uroczy, uchwycony na kamerze moment dwóch 19-miesięcznych bliźniąt jednojajowych tańczących został przesłany przez użytkownika YouTube Brovadere, który mówi:

„To jest wideo, na którym nasze identyczne bliźniaczki wciąż tańczą do gitary tatusia w wieku 19 miesięcy. To po prostu niesamowite, jak tworzą własne ruchy taneczne! Piosenka, którą gram, jest autorska, którą skomponowałem specjalnie dla nich :)”

Według jego kanału na YouTube, ojciec tych urzekających bliźniaczek jest niezależnym artystą, który lubi pisać, produkować i miksować muzykę.

W identycznych strojach, fryzurach i równej miłości do muzyki bliźniaczki zamieniają swój salon z kominkiem w parkiet taneczny.

Film został przesłany prawie siedem lat temu i wskazuje, że bliźniacy są teraz w szkole podstawowej, ale przyjemnie jest sobie wyobrazić, że wciąż skaczą i kołyszą się, gdy ich ojciec podnosi gitarę i zaczyna grać.

To te same dzieciaki, które w 2012 roku zrobiły furorę w Internecie za robienie tego, w czym są najlepsze: granie w rytm muzyki. Tym, co sprawia, że ​​wideo jest jeszcze bardziej charakterystyczne, jest to, że przedstawia wyjątkową więź między bliźniakami: po prostu obserwuj, jak patrzą na siebie, gdy zaczyna się muzyka, jakby komunikując się: „Czy myślisz o tym, co ja?”

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie McMaster wykazały, że dzieci wystawione na działanie muzyki są bardziej skłonne do uśmiechania się. Kiedy te uzdolnione muzycznie dzieci płaczą, łatwiej je uspokoić niż dzieci, które nie mają kontaktu z muzyką. Co więcej, dodatkowa ekspozycja na muzykę koreluje z dziećmi, które są bardziej żądne przygód w eksplorowaniu otoczenia. Z tych różnych powodów mądrze jest, aby rodzice wystawiali swoje małe dzieci na kontakt z muzyką.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet