„Urocza rodzina”: Matt Damon pojawił się rzadko ze swoją piękną żoną i córkami

Fani byli zachwyceni rodziną

Matt Damon, amerykański aktor znany z nieuchwytnych publicznych wystąpień z rodziną, zrobił rzadki wyjątek podczas premiery swojego najnowszego filmu. Fanów urzekła obecność jego żony i trzech córek.

52-letni aktor zaszczycił premierę swojego nowego filmu, Air Jordan, w Regency Village Theatre w Westwood w Kalifornii, wraz z żoną Lucianą Barroso i ich córkami Isabellą (16 l.), Gią (14 l.) i Stellą. (12). Para wychowuje również Alexię, córkę Barroso z poprzedniego związku.

Luciana Barroso w wieku 46 lat wyglądała olśniewająco w dopasowanej mini sukience, która podkreślała jej smukłe nogi. Ich córki były ubrane nienagannie, Stella zdecydowała się na modne połączenie spódnicy i gorsetu, a Isabella i Gia założyły bieliźniane suknie ozdobione kwiatowymi wzorami.

Fani byli zachwyceni widokiem dzieci celebrytów, które wyglądały jak zwykłe dzieci. Chwalili parę za prowadzenie życia rodzinnego pozbawionego uwagi i skandali. Wielbiciele wyrazili swój podziw, komentując urodę dzieci i żony, zwracając jednocześnie uwagę na wyraźną miłość odbijającą się na twarzy Matta Damona.

W nadchodzącym filmie Matt Damon dzieli ekran ze swoim bliskim przyjacielem Benem Affleckiem. Fabuła obraca się wokół pogoni Nike za Michaelem Jordanem w kampanii komercyjnej. Światowa premiera filmu zaplanowana jest na 5 kwietnia.

Ogólnie rzecz biorąc, rzadkie pojawienie się rodziny Matta Damona na premierze filmu zachwyciło fanów, prezentując idealny moment miłości i szczęścia w domu Damona.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet