Niewiarygodna przemiana. Zmienił się z dyni w księcia

Czy jesteś w stanie pomyśleć o psie z 35 kilogramami sierści? 🐶😀

Biedny zwierzak o imieniu Lázaro, który był w strasznym stanie, został znaleziony w „mieszkaniu” wypełnionym brudem i brudem. Miał dodatkowo 35 kilogramów włosów. Na szczęście został odnaleziony po prostu na czas i przeszedł całkowitą przemianę.

Właściciel Lázaro był ciężko chory i nie mógł opiekować się zwierzakiem, a ich dawny sąsiad poprosił Jessicę Kincheloe i groomera o pomoc dla zwierzaka.

Groomer, którego imienia nie trzeba było ujawniać, poinformował, że wygląd psa wyglądał tak, jakby miał bardzo długi czas.

Błyskawicznie zaczęli usuwać ciężką i brudną sierść Lázarusa i tak udało im się zabrać prawie 35 kilogramów nieprawdopodobnej sierści i zwierzaka w wyniku pięknego.

Lázaro był zrelaksowany od pierwszej sekundy, ponieważ wyraźnie zrozumiał, że to było dla niego dobre.

Pani poinformowała, że ​​zwierzak lubi dotyk człowieka, ale na pewno było to dla niego trochę dziwne. Wszyscy od razu to poczuli.

Lázaro mieszka teraz w rodzinie zastępczej, wcześniej niż był przygotowywany do adopcji bez końca. Mamy nadzieję, że dostanie miłość i opiekę, której potrzebuje.

Ojciec założyciel akcji poinformował, że mimo to rzadko zdarza mu się być bez tak ogromnej ilości włosów. Widać to było nawet po sposobie, w jaki chodzi.

Biedny zwierzak miał tak przygnębiające życie, że bał się nawet współczesnego steku z grilla. Jednak z czasem przyzwyczaił się i na szczęście zjadł wszystko.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: