Wzruszający ratunek: Sędziwy psi ojciec znajduje kochającą rezydencję po miesiącach przygotowań

Para przyjechała tutaj, aby zająć się wiekowym psiakiem, jednak nie udało im się go odkryć 🤔

Przestarzały i chory pies o imieniu Ojciec został zabrany do sanktuarium w Kanadzie przez jego rodzinę przed Bożym Narodzeniem. Pies miał typową chorobę dla starych psów.

Mimo to jego choroba nie jest badana, a jedynym czynnikiem, o którym wszyscy wiemy, jest to, że jego osobisty układ odpornościowy atakuje centralny układ nerwowy.

Biedny, wiekowy pies nie był w stanie chodzić ze względu na utykanie i potrzebował pomocy w chodzeniu.

Jego sytuacja pogarszała się z dnia na dzień i był w stanie poruszać się wyłącznie za pomocą wózka inwalidzkiego, co czyniło go znacznie bardziej niepożądanym.

Miejmy nadzieję, że podąża za wszystkimi gośćmi przygotowanymi do adopcji, jednak za każdym razem przeradza się w coraz większą liczbę rozczarowanych. Ludzie odwiedzający sanktuarium nawet nie zwracali na niego uwagi.

Jeden z wielu pracowników schroniska poradził, że ludzie powinni postrzegać go jako zwierzaka pełnego czułości i uczucia, które faktycznie ma do zaoferowania.

W schronisku przebywał już 200 dni i pracownicy obawiali się, aby się tam nie wyprowadził.

Jednak na szczęście zdarzył się cud. Gospodarstwo trafiło tu do schroniska i trafiło do budy Ojca. Para Erin Winn i Josh Weichel zauważyli jego rozdzierające serce wideo i zostali wzruszeni, że przybyli tutaj, aby go zabrać.

Kiedy jednak para trafiła do schroniska, Ojca już tam nie było.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: