„Mała dziewczynka ma młodszego brata”: Naomi Campbell po raz drugi została matką

Brytyjska modelka niedawno ogłosiła, że ​​dołączyła do swojego klanu. Naomi Campbell powitała na świecie chłopca.

Dziecko pojawiło się na świecie 24 czerwca. Naomi początkowo podzieliła się tą nowiną tylko ze swoimi bliskimi. Teraz 53-letnia supermodelka podzieliła się ujmującym zdjęciem rodzinnym ze swoim synem. Niemowlę, ubrane w biały strój i czapkę Dolce & Gabbana, odpoczywało w objęciach Campbella. Świeżo upieczona mama mocno trzymała jego drobną rączkę. Dołączyła do nich ich 2-letnia córka Naomi.

Supermodelka nie ujawniła twarzy swoich dzieci ani imienia nowonarodzonego syna. „Mój kochany chłopczyku, uznaj, że bardzo cię kochamy i otoczyliśmy cię miłością, odkąd po raz pierwszy wkroczyłeś w nasze życie. Prawdziwe błogosławieństwo od Boga. Błogosławiony. Witaj maleńka. Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć macierzyństwo” – napisała Campbell. Oznaczyła swoją wiadomość słowem „mama dwójki dzieci”.

Bliscy przyjaciele jej byłego partnera, Vladislava Doronina, przez długi czas potwierdzali jej pragnienie kolejnego dziecka. „Naomi jest niesamowicie odporną kobietą. To zawsze było jej pragnieniem. Ona pęka ze szczęścia. Jest podekscytowana, że ​​dała swojej córeczce młodszego braciszka. Patrzy w przyszłość z ogromną dumą”.

Eksperci wyjaśnili, że dwoje dzieci Naomi przyszło na świat dzięki macierzyństwu zastępczemu. W 2021 roku Naomi ujawniła przybycie swojej córki zaledwie kilka tygodni po jej modowym występie na pokazie Michaela Korsa w Nowym Jorku. Nawet wtedy na jej sylwetce nie było śladów ciąży.

Supermodelka została obsypana życzeniami od przyjaciół i rówieśników. „Gratulacje, Omi” — powiedziała Donatella Versace. „Gratulacje!” – powtórzyła Claudia Schiffer. „Gratulacje, mamo! Witaj dziecinko!” – dodał Ashley Graham.

W maju Campbell zorganizowała w Cannes uroczystość z okazji swoich 53. urodzin. Kultowa gwiazda lat 90. wyglądała na niezmienioną, jej sylwetka pozostała ta sama. Naomi była stale widziana ze swoją 2-letnią córką w ramionach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: