„Niespodziewana wizyta”: marzenie 10-letniego chłopca zostaje zniszczone, gdy spotyka swojego bohatera

Chłopiec był zachwycony dreszczykiem emocji związanym z ujeżdżaniem byka

Podczas projektu klasowego w Las Vegas dwóch młodych chłopców wdało się w żarliwą dyskusję o swoich marzeniach o zostaniu zawodowymi jeźdźcami na bykach. Kiedy FOX5 dowiedział się o ich aspiracjach, postanowili zrobić chłopcom niespodziankę i pomóc urzeczywistnić ich marzenia.

Od najmłodszych lat Jay Kellogg i jego siostra Jet byli zachwyceni emocjami związanymi z ujeżdżaniem byka. Nawet bez udziału w sporcie czuli przypływ adrenaliny. Ich zmarły ojciec, utalentowany jeździec na byku, zaszczepił w nich głęboki podziw dla tego sportu.

Wyrażając szczere pragnienie pójścia w ślady ojca, młody Jayce z dumą przywdział kapelusz ojca w stylu teksańskim. Poruszony ich historią, FOX5 News połączył siły z Professional Bull Riders (PBR), aby stworzyć niespodziankę dla początkujących jeźdźców.

Ekipa niespodzianek FOX5 poczuła się zmuszona zrobić coś niezwykłego dla Jessego i Jeta, więc przybyli niezapowiedziani do swoich domów na wzruszający i zaskakujący wywiad. Zespół PBR dołączył do niespodzianki, dostarczając trzy słynne byki na podjazd chłopców. Szok i podekscytowanie na ich twarzach były bezcenne, gdy byli świadkami wyładowywania byków z ciężarówki.

Ich podziw wzmógł się, gdy rozpoznali zbliżającą się postać jako JB Mountain, znanego jeźdźca byków. Dzieci chętnie dzieliły się z Mountain swoją miłością do sportu, darząc go takim samym szacunkiem jak ich ukochany ojciec. Aby jeszcze bardziej upamiętnić tę wyjątkową okazję, Mountain wręczył młodym ludziom bilety PBR jako wyraz uznania.

Tego wieczoru chłopcy mieli okazję uczestniczyć w występie PBR i być naocznym świadkami emocji związanych z tym sportem. Był to dzień pełen radości i zachwytu, który zapamiętają na zawsze.

Wspominając niezwykły dzień swoich wnuków, dziadkowie dzieci wyrazili głęboki podziw dla ich zdolności i twórczego ducha. Ich babcia zauważyła: „Bóg ma szczególny sposób łączenia się z dziećmi i wierzę, że ich ojciec czuwa nad nimi, uszczęśliwiony ich osiągnięciami”.

Niespodziewana wizyta FOX5 Surprise Squad i nieoczekiwane spotkanie z JB Mountain pozostawiły niezatarty ślad w życiu Jessego i Jeta. Zainspirowani i zachęceni, byli teraz bardziej niż kiedykolwiek zdeterminowani, by realizować swoje marzenia o zostaniu zawodowymi jeźdźcami byków.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: