Nicole Scherzinger poślubia gracza rugby Toma Evansa

Tom Evans złożył oświadczyny swojej ukochanej nad brzegiem morza. Nicole Scherzinger wyraziła swoje uczucia związane z tą niezwykłą okazją.

Nicole Scherzinger jest zadowolona z romantycznego związku z byłym zawodnikiem ligi rugby Glasgow Warriors, Tomem Evansem. Dziś amerykańska piosenkarka i modelka przekazała radosną wiadomość: jej partner poprosił ją o rękę. Wokalistka „Pussycat Dolls” ujawniła, że ​​jej chłopak zadał to pytanie na Hawajach.

44-letnia celebrytka podzieliła się zdjęciami z ważnego wydarzenia. 38-letni dżentelmen oświadczył się na jednym kolanie na plaży, oferując pierścionek swojej wybrance. Nicole miała na sobie długą sukienkę w niebiesko-biały wzór i słomkowy kapelusz. „Zgodziłem się” – powiedział wykonawca.

Zwolennicy piosenkarki byli nią zachwyceni. Pod postem zamieścili ponad dziesięć tysięcy komentarzy. „Wspaniale, zasługujesz na szczęście!”, „Spektakularne, takie romantyczne!”, „Najpiękniejsza panna młoda!” – napisali blogerzy z sieci społecznościowych.

Nicole również pozowała w bikini. Wokalistka przeboju „Baby Love” pozowała na plaży Makaha w kostiumie kąpielowym z biało-niebieskim nadrukiem. Stylizację uzupełniła słomkowym kapeluszem ozdobionym kwiatami i masywnym naszyjnikiem. Scherzinger zdecydowała się na naturalny wygląd, rezygnując z makijażu i rozpuszczonych włosów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet