Łamiąca serce lojalność zwierzaka szarpie serca: ratownicy ratują ją z lasu, szukając kochającego mieszkania

Jedynym czynnikiem, który miała Lily, była przestarzała koszula jej właściciela 🐶🥲

Domownicy zwierzaka o imieniu Lily zostawili go samego w lesie, mając tylko koszulę i pole. Grupa ratowania zwierząt udostępniła historię Lily na swoim koncie na Facebooku.

Napisali, że zwierzak był tak lojalny, że odmówił opuszczenia miejsca, w którym została opuszczona w nadziei, że jej właściciele wrócą. Poinformowali, że pani, która ją karmiła, zwróciła się do nich i poprosiła o ratunek zwierzaka, który był tam kłamcą od bardzo dawna.

Jedynym czynnikiem, który miała Lily, była przestarzała koszula jej właściciela, która również pachniała jej właścicielem, więc nie mogła zostawić jej samej.

Była tam kłamcą, mając nadzieję, że wrócą po nią albo ktoś zajmie jej mieszkanie. Trwało to wiele tygodni, jednak domownicy bynajmniej nie wrócili.

Na szczęście Lily jest teraz bezpieczna i zdrowa dzięki grupie ratowniczej, która poinformowała ją, że jest słodkim, przytulaśnym psiakiem. Jest towarzyska w stosunku do ludzi i różnych psów, ale może też bać się małych dzieci.

Ratownicy poinformowali, że Lily jest nieco powściągliwa ze względu na swoją tragiczną przeszłość.

Myślą, że jej nieśmiałość zniknie, gdy znajdzie kochające mieszkanie i może zmienić się w naprawdę zadowolone materialne zwierzę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: