„Mark Wahlberg mówi o wierze”: Aktor odmawia wyparcia się swojej wiary, mimo że nie jest ona popularna w Hollywood.

Podkreślił, że jego wiara dała mu wiele możliwości

Mark Wahlberg znany jest z tego, że otwarcie wyznaje swoją wiarę katolicką, nigdy nie stroni od dyskusji na ten temat ani dumnie eksponuje swój popielcowy krzyż w Środę Popielcową. Podczas niedawnego występu w TODAY 51-letni aktor podkreślił znaczenie równowagi, jeśli chodzi o dzielenie się swoimi przekonaniami religijnymi. Chociaż nie stara się narzucać innym swoich opinii, pozostaje niezłomny w swoich przekonaniach, nawet jeśli nie są one powszechnie wyznawane w jego branży. Czuje się zobowiązany do dzielenia się swoją wiarą z innymi, jednocześnie szanując i honorując swoich przyjaciół z różnych środowisk i wyznań.

W wywiadzie z kwietnia 2022 r. Wahlberg powtórzył swoje podejście „dziel się, ale nie naciskaj”, jeśli chodzi o zaszczepianie swoich przekonań czwórce swoich dzieci z żoną Rheą Durham.

Jako płatny ambasador i gościnny narrator katolickiej aplikacji modlitewnej Hallow, Wahlberg zagłębił się w okres Wielkiego Postu i związane z nim tradycje postu podczas rozmowy z Savannah Guthrie. Podkreślił różne aspekty postu, podkreślając, że istnieją alternatywne rozwiązania dla osób z ograniczeniami dietetycznymi. Wahlberg uważa, że ​​post pozwala zdystansować się od poczucia winy i negatywnych wpływów, skupiając się na zdrowych nawykach. Na przykład powstrzymuje się od jedzenia mięsa w piątki Wielkiego Postu i Wielkiego Piątku, spożywając w te dni tylko jeden posiłek.

Dodatkowo Wahlberg poprowadzi słuchaczy przez inspirujące rozmowy na temat postu w ramach wyzwania Pray40 Lent w aplikacji Hallow.

Wahlberg zauważył, że ludzie często odkrywają swoje najlepsze ja, kiedy wykazują dyscyplinę wymaganą podczas wielkopostnych wyzwań. Przez całe życie osobiście traktował dyscyplinę jako priorytet, szczególnie podczas przechodzenia od muzyki do filmów, co przyniosło mu wiele korzyści. Jest chętny do dzielenia się z innymi nagrodami wynikającymi z dyscypliny, czy to poprzez post, wzmożone ćwiczenia fizyczne, ograniczenie rozpraszania się, czy też spędzanie większej ilości czasu na modlitwie i pogłębianiu swojej więzi z Bogiem. Są to podstawowe aspekty, które należy wziąć pod uwagę.

Poproszony o podsumowanie swojej religii, Wahlberg odpowiedział: „To wszystko”. Podkreślił, że jego wiara dała mu wiele możliwości i że Bóg posłał Jezusa, aby ratował zgubionych, a nie wierzących. Osobiste doświadczenia Wahlberga zmotywowały go do dążenia do rozwoju osobistego, a skupienie się na wierze odegrało kluczową rolę w tym procesie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: