„Nie możesz tak wyglądać w wieku 60 lat”: Elizabeth Hurley w sukience z głębokim dekoltem – nawet młode dziewczyny tak nie wyglądają

Taka niezwykła przemiana! Brytyjska aktorka wygląda jeszcze bardziej oszałamiająco niż wiele aktorek po trzydziestce. Jaki jest jej sekret?

27 czerwca w sieci pojawiły się nowe zdjęcia 58-letniej Elizabeth Hurley, wywołując spore poruszenie w internecie. Powodem zamieszania był spektakularnie głęboki dekolt, podkreślający jędrny, lśniący biust, jakby gwiazda miała zaledwie 30 lat!

Elizabeth założyła jaskrawą aksamitną sukienkę w kolorze fuksji z koronkowym brzegiem i diamentowym wisiorkiem w kształcie serca – wszystkie emanowały tym samym kobiecym i czarującym urokiem, z którego znana jest aktorka „Austin Powers”.
Patrząc na jej zdjęcia, nie sposób nie zastanawiać się, jaki sekret kryje się za jej nienaganną sylwetką i postawą.

Jak się okazuje, w niedawnym wywiadzie Elizabeth Hurley zdradziła swój zdyscyplinowany reżim dietetyczny. Trzy razy dziennie spożywa możliwie najczystsze jedzenie. Ponadto czerpie czysty kolagen z zup, praktykę przyjętą przez wiele celebrytów i supermodelek, jak zauważyliśmy wcześniej.

Oto rzut oka na plan dietetyczny Elizabeth Hurley:

Śniadanie: jogurt grecki + banan

Obiad: Zupa jarzynowa z bulionem z kurczaka

Kolacja: tłusta ryba z warzywami (np. pstrąg lub morszczuk)

Na deser częstuje się ciemną czekoladą, puddingiem chia (nie codziennie) lub domowym dżemem ze świeżych jagód.

W sumie Hurley zużywa około 1800 kcal dziennie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: