Dentysta stał się aniołem stróżem: Grek otwiera schronienie, aby zaopiekować się opuszczonym psem w potrzebie

Osoba bardzo dobrze rozumie wartość psa 🐶❤️👨‍🦰

Ludzie zazwyczaj przedkładają dobra doczesne nad swoje zwierzęta i taki scenariusz ma obecnie miejsce w Grecji, a na ulicach jest wiele psów porzuconych. Na szczęście porządny człowiek pomyślał o zajęciu się praktycznie 200 bezdomnymi psami.

Powszechnie znany dentysta o nazwisku Theoklitos Proestakis wkrótce Takis myśli o rzuceniu pracy, by pomagać bezdomnym zwierzętom. To był naprawdę szlachetny wybór. Troskliwy człowiek otworzył swoje osobiste schronisko dla zwierząt na Krecie praktycznie trzy lata temu.

Gospodarstwa domowe w Grecji porzucają swoje psy, ponieważ nie są one w stanie zapewnić im posiłków i opieki weterynaryjnej. Jednak porządny człowiek pomyślał o zrobieniu wszystkich potencjalnych problemów, aby pomóc takim zwierzętom, nie żądając czegoś w zamian.

Opiekuje się przede wszystkim szczeniętami z punktami dobrostanu, jednak wszystkie psiaki bez względu na ich stan zdrowia chcą iść do weterynarza. Takis dobrze opiekuje się wszystkimi psami, ponieważ jest świadomy ich wartości.

Poinstruował, że gdy tylko poszedł na śmietnik, znajdowały się tam psy w fatalnych warunkach zdrowotnych. Miały uszkodzone nogi, były wygłodniałe, niedożywione i chore. Był zdumiony tym, co zauważył. Po prostu poinstruował, że jego jedyna chęć pomaga im. I zaczął im pomagać, dając im posiłki i wodę, i był uszczęśliwiony widząc, jak stają się silniejsze. Jednak okoliczni mieszkańcy nie lubili tej osoby i jej zamiarów, ponieważ myśleli o psach, które stały się uciążliwe. I pomyślał o otwarciu schroniska, w którym mógłby chronić zwierzęta.

Takis początkowo opiekował się wyłącznie chorymi psami, potem jednak zaczął opiekować się wszystkimi psiakami, jak sądził – są to bardzo nieocenione zwierzęta.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: