John Legend i Chrissy Teigen zostali rodzicami po raz drugi

Para celebrytów, modelka Chrissy Teigen i piosenkarz John Legend, nadal realizują swoje marzenie o powiększeniu rodziny o kilkoro dzieci.

Zaledwie pięć miesięcy temu Teigen urodziła trzecie dziecko, córkę Estee Maxine Stevens. Jednak 28 czerwca Legend radośnie ogłosił, że po raz czwarty został ojcem.

Na swojej stronie na Instagramie muzyk podzielił się serdecznym zdjęciem, na którym on i jego żona tulą nowonarodzonego syna. Legenda opatrzyła zdjęcie słowami: „Ren Alexander Stevens, nasza nowa miłość”.

Potwierdzając tę ​​wiadomość, Chrissy Teigen wyraziła swoją wdzięczność Alexandrze, niezwykłej matce zastępczej, która nosiła ich syna:

„Poznaliśmy Alexandrę, najbardziej niesamowitą, kochającą i współczującą matkę zastępczą, jaką mogliśmy sobie wyobrazić. Od chwili, gdy z nią porozmawialiśmy, wiedziałem, że idealnie do nas pasuje. Chciałem, żeby nasze dzieci razem dorastały, jadły razem obiady, czuły ich czkawkę i kopniaki, kiedy kładłem głowę na jej brzuchu. Chciałem, żeby były częścią naszego życia tak długo, jak tylko czas na to pozwoli. Niestety, nasz pierwszy transfer zarodków z Alexem nie zaowocował pomyślną ciążą. Na zawsze zapamiętam, jak ciężko walczyła, aby przygotować się do drugiego transferu. Gdy ostrożnie zbliżyliśmy się do bezpiecznej strefy mojej ciąży, z radością odkryliśmy, że Alexandra nosi w sobie małego chłopca” – ujawnił Teigen.

Chrissy ujawniła ponadto, że 19 czerwca urodził się ich czwarty synek. W wzruszającym hołdzie nadali mu drugie imię na cześć jego zastępczej matki – Ren Alexandra Stevensa.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: