Założenie sieci na nową „miłość”: Amber Heard miała romans z włoskim aktorem

Po batalii sądowej z byłym mężem Johnnym Deppem Amber Heard zawiesiła swoją karierę w Hollywood. Niestety sąd orzekł na niekorzyść aktorki, w wyniku czego musiała przenieść się do Hiszpanii.

Niedawno rozeszła się wiadomość, że Heard w końcu zapłaciła odszkodowanie należne Deppowi, które natychmiast przekazał na cele charytatywne. Wydawało się, że to koniec mrocznego rozdziału. Niespodziewanie na greckim festiwalu filmowym pojawiła się Amber Heard, aby zaprezentować swój najnowszy film.

Jednak pojawienie się Heard na festiwalu zwróciło uwagę nie tylko jej nowego projektu, ale także jej nowego romantycznego zainteresowania. Fani nie mogli nie zauważyć obecności uderzającego mężczyzny u jej boku. Para wydawała się nierozłączna, otwarcie flirtując i obejmując się publicznie. Mężczyzna wydawał się niewzruszony burzliwą przeszłością Amber Heard z Johnnym Deppem.

Co ciekawe, ujawniono, że nowym kochankiem Heard jest włoski aktor Luca Calvani, lat 48. Ma rozległe doświadczenie w modelingu i przeszedł do aktorstwa we włoskich filmach.

Ścieżki pary po raz pierwszy skrzyżowały się podczas pracy nad wspólnym projektem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: