Odpowiednia dla córki: 79-letnia narzeczona Micka Jaggera olśniewa pięknem

W wieku 79 lat frontman The Rolling Stones, Mick Jagger, oświadczył się swojej 36-letniej dziewczynie, Melanie Hamrick, wręczając jej oszałamiający pierścionek.

Podczas niedawnej wycieczki do Nowego Jorku Mick przekazał biżuterię Melanie. Teraz matka jednego z jego licznych dzieci nosi ten pierścionek stale, zdobiąc nim serdeczny palec. Hamrick jest w siódmym niebie.

„Melanie była w American Ballet Theatre, opowiadając swoim przyjaciołom, że jest zaręczona z Mickiem. Dała jasno do zrozumienia, że ​​jej pierścionek to pierścionek zaręczynowy, a ona jest teraz jego narzeczoną. Jej rodzina również wie, że są zaręczeni.

Co ciekawe, Jagger nie ma żadnych planów małżeńskich. „Mimo to Melanie mówi, że zaręczyny wiele dla niej znaczą. Wszyscy jej przyjaciele są niesamowicie szczęśliwi z jej powodu” – podsumował informator.

Świat po raz pierwszy dowiedział się o muzyku i łączniku baletnicy w 2014 roku, kiedy paparazzi zauważyli ich na balkonie hotelu w Zurychu. Przyjaciele Jaggera początkowo wierzyli, że było to przelotne zauroczenie, ponieważ Mick zaczął spotykać się z Hamrickiem wkrótce po samobójstwie jego byłego partnera.

Wbrew temu przekonaniu więź Micka i Melanie okazała się wytrzymała. Do 2016 roku powitali na świecie dziecko. Ich syn, Devereaux, jest ósmym potomkiem Jaggera.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: