„Prawdziwa miłość istnieje”: Stare i nowe zdjęcia Sama Elliotta i Katharine Ross

Dokonała idealnego wyboru i znalazła trwałe szczęście z Elliottem

Sam Elliott, kultowa hollywoodzka aktorka, zdołała przyciągnąć uwagę opinii publicznej nie tylko swoją olśniewającą i niezwykłą osobowością, ale także ucieleśnieniem przekonania, że ​​prawdziwa miłość istnieje.

Kiedy ścieżki Sama Elliotta po raz pierwszy spotkały się ze swoją przyszłą żoną, Katharine Ross, była już znaną aktorką i była w zaangażowanym małżeństwie. Jednak spotkanie Elliotta zapoczątkowało głęboką więź i pomimo okoliczności natychmiast poczuł przyciąganie miłości i zdał sobie sprawę, że cierpliwość będzie jego cnotą przewodnią.

Nawet w wieku 77 lat Sam Elliott pozostaje szczęśliwym mężem swojej ukochanej żony, Katharine Ross, od ponad czterdziestu lat i wciąż rośnie. Pomimo tego, że Elliott jest obiektem podziwu niezliczonych kobiet na całym świecie, jego oddanie jest niezachwiane, ponieważ jego serce należy wyłącznie do ukochanej żony.

Namiętny związek Sama i Katharine mógłby z powodzeniem stać się fabułą wciągającej hollywoodzkiej komedii romantycznej. Ich historia zaczęła się, gdy Katharine Ross dostała główną rolę w uznanym filmie Butch Cassidy i Sundance Kid w 1969 roku. Z kolei Elliott grał drugoplanową postać, skromnie opisując siebie jako „cień na ścianie”.

W szczerym wywiadzie dla AARP The Magazine, Elliott ujawnił swoje początkowe wahania przed zbliżeniem się do Katharine Ross, przyznając: „Byłem wtedy zbyt zdenerwowany, by próbować z nią rozmawiać. Ona była gwiazdą serialu, a ja byłem tylko uwielbionym statystą w scenie barowej, zwykłym cieniem na ścianie.

Chociaż Elliott był oczarowany Rossem od samego początku, dopiero gdy spotkali się ponownie na planie „Dziedzictwa” w 1978 roku, zebrał się na odwagę, by z nią nawiązać kontakt. Od razu się polubili, a sześć lat później wymienili przysięgę małżeńską.

W 1979 roku, po rozwodzie z poprzednim mężem, Katharine Ross ponownie znalazła miłość i ostatecznie związała się z Samem Elliottem w 1984 roku. nigdy wcześniej nie doświadczył życia małżeńskiego.

W tym samym roku swojego ślubu Elliott i Ross radośnie świętowali przyjście na świat ich córki, Cleo Rose. Biorąc pod uwagę historię nieudanych małżeństw Rossa, nie mogła być pewna wyniku swojego piątego związku. Jednak po trzech dekadach bycia razem, teraz z przekonaniem potwierdza, że ​​dokonała doskonałego wyboru i znalazła trwałe szczęście z Elliottem.

„Mamy wspólną wrażliwość, ale też ciężko pracujemy, aby być razem” — ujawnił Ross. Według Elliotta relacje trwają dzięki pracy nad wyzwaniami, a nie unikaniu ich. Wierzy, że wzajemna miłość i szacunek są podstawą ich udanego małżeństwa, podkreślając również stabilność i doświadczenie Rossa.

Elliott i Ross mieli cudowną okazję, aby spełnić swoją wieloletnią ambicję bycia razem jako małżeństwo. Z powodzeniem osiągnęli ten wyczyn nie raz, ale dwa razy, występując razem w filmach „Bohater” i „Listy miłosne”. Z tych dwóch, „Listy miłosne” zajmują szczególne miejsce w sercu Elliotta, ponieważ uważa je za ważne wydarzenie w swojej karierze.

Omawiając sukces ich trwałego związku, Elliott przypisuje go sile wytrwałości. W wywiadzie dla San Francisco Chronicle podkreślił, jak ważne jest dążenie do przodu pomimo nieuniknionych wzlotów i upadków, które towarzyszą długoterminowemu partnerstwu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet