„W ogóle tego nie wiesz”: jak wyglądał „tańczący milioner”, zanim stał się sławny

Gianluca Vacchi zyskał światową sławę, udostępniając na swoim koncie na Instagramie pełne życia filmy taneczne. Internauci byli zachwyceni, widząc tak beztroską pogoń odnoszącego sukcesy biznesmena i dojrzałego dorosłego.

Ten charyzmatyczny włoski dżentelmen skradł serca milionów kobiet na całym świecie. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że nie zawsze nosił swój muskularny i stylowy wygląd. W młodości Gianluca był ledwo rozpoznawalny.

Jego włosy były znacznie dłuższe niż teraz, a jego obecny poziom pewności siebie nie był wtedy tak widoczny. Co więcej, droga Vacchiego do zostania milionerem nie opierała się wyłącznie na jego osobistych wysiłkach; urodził się w zamożnej rodzinie. Ojciec Gianluki jest właścicielem fabryki opakowań farmaceutycznych.

Obecnie styl życia Vacchiego jest podtrzymywany przez zyski z działalności jego ojca. Chociaż Gianluca podejmował próby podjęcia własnej działalności przedsiębiorczej, nie przyniosły one pożądanych rezultatów.

Mężczyzna jest żonaty z młodszą o 28 lat kobietą, aw zeszłym roku para powitała na świecie córkę.

 

Post „W ogóle tego nie wiesz”: jak wyglądał „tańczący milioner”, zanim stał się sławny, pojawił się najpierw na Animalplanetnow.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: