Składa się w trzech warstwach. Najpiękniejsza kobieta na planecie, według mężczyzn, zrelaksowana przy basenie

Według mężczyzn, duża modelka Ashley Graham jest najbardziej uwodzicielską damą na ziemi. Ashley nigdy nie była znana ze szczupłej budowy ciała, a po urodzeniu dzieci zaszokowała nawet swoich zwolenników, przechylając szalę na niesamowite 198 Ibs. Celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których odpoczywa przy basenie w swoim domu w Los Angeles.

Podczas gdy krytycy Ashley krytykowali słabości gwiazdy pod nowym postem modelki, fani modelki gratulowali modelce nowego statusu w komentarzach.

„Pięknej kobiety powinno być wiele”, „Nie modelka, marzenie”, „Kto powiedział, że lubimy chude kobiety?”, „I nigdy nie patrzyłem na zbyt chude panie. W ogóle mnie nie interesują”.

„Kobieta zdrowa i piękna”, „Ideał kobiecego piękna”, „Nieskazitelna dama. A jej twarz jest bardzo ładna”, „Jak ona może być najbardziej pożądaną kobietą na świecie? A może 90-60-90?

„Czy mężczyźni mają słaby wzrok?”, pisali internauci w komentarzach pod nowymi zdjęciami Ashley. A czy zgadzasz się ze stwierdzeniem, że Graham jest najbardziej pożądaną kobietą na świecie?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet