„Ładna, ale wygląda na około 30 lat”: jak wygląda teraz 16-letnia córka Toma Cruise’a i Katie Holmes

Niezaprzeczalnie istnieje powiedzenie, że dzieci innych wydają się dorastać szybciej niż nasze własne. To uczucie odnosi się do ukochanej córki pary celebrytów Cruz i Holmes. Najnowsze zdjęcia ich córeczki, Suri, pojawiły się w sieci, a ona właśnie obchodziła swoje szesnaste urodziny.

Na początek przypomnijmy sobie, jak potomstwo pary z gwiazdami pojawiło się jako dziecko. Nawet w tak młodym wieku było oczywiste, że przeznaczeniem dziewczynki z długimi lokami było rozkwitnięcie.

Nawet jako nastolatka młoda olśniewająca osoba nie boi się aparatu. Oddani fani zauważyli, że odziedziczyła dobry wygląd obojga rodziców. Trudno im zdecydować, kogo Suri bardziej przypomina.

Powszechnie wiadomo, że zaangażowanie Cruza w wychowanie córki było ograniczone. Po jego rozwodzie z Holmesem mieli jedno spotkanie.

Zgodnie z oczekiwaniami, opinie obserwujących były podzielone. Podczas gdy niektórzy nie uznali dziewczyny za atrakcyjną, inni zgodzili się, że ma potencjał, by stać się wielką modelką.

„Zwykła dziewczyna, która lubi modnie się ubierać. I wcale nie musisz być ładna, żeby być modelką. Spójrz na niektóre”, „Mały wzrost, jak tatuś”, „Piękna, ale wygląda na 30”, „Piękno jest nierealne”, „Myślę też, że dziewczyna pójdzie do mobilnego biznesu”, „Jeszcze kilka razy będzie miała czas zmienić”, „Bardzo podobna do swoich rodziców”, „Dziewczynkę czeka wspaniała przyszłość. Bardzo piękna” – zauważyli internauci w komentarzach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: