„Szokujące odkrycie po 60 latach”: Najlepsi przyjaciele od ponad 60 lat właśnie dowiadują się, że są braćmi

Ich przyjaźń kwitła przez lata

Alan Robinson i Walter Macfarlane nawiązali niezwykłą więź podczas wspólnego pobytu w szóstej klasie, tworząc więź przypominającą więź rodzinną. Ich przyjaźń kwitła przez lata, nieświadomi niezwykłej prawdy, że dwaj mężczyźni, urodzeni na Oahu na Hawajach z zaledwie 15-miesięczną różnicą wieku, byli rzeczywiście przyrodnimi braćmi. Robinson został adoptowany zaraz po urodzeniu, podczas gdy Macfarlane był wychowywany przez babcię, nieświadomą tożsamości biologicznego ojca.

Ich przyjaźń trwała ponad 60 lat, naznaczona wspólnymi doświadczeniami, takimi jak wspólne uczęszczanie do szkoły w Punahou, granie ramię w ramię w piłkę nożną, a nawet granie w tej samej drużynie softballowej dla Aloha Airlines. Żyli blisko siebie przez większość swojego życia, nigdy nie podejrzewając, że są spokrewnieni i mają tę samą matkę.

Ciekawość własnego pochodzenia skłoniła Macfarlane’a do skorzystania ze stron internetowych pasujących do DNA, aby dowiedzieć się więcej o swoim pochodzeniu. Jego córka podarowała mu subskrypcję Ancestry.com, a kiedy zagłębili się w dopasowania, odkryli zdumiewającą prawdę. Uświadomienie sobie ich rodzinnego związku wprawiło ich w zdumienie i przytłoczenie emocjami.

Pomimo zaskoczenia, patrząc na Robinsona i Macfarlane’a obok siebie, ich podobieństwo jest widoczne. Nie tylko mają podobieństwa fizyczne, ale także ubierają się podobnie. Ich niezwykła historia stała się wirusowa, przykuwając uwagę ludzi na całym świecie. Kiedy pojawili się w programie telewizyjnym Steve’a Harveya, publiczność nagrodziła ich owacjami na stojąco, co świadczy o wpływie, jaki wywarła na nich ich wzruszająca podróż.

Odkrycie ich braterstwa nadało jeszcze większą głębię ich wieloletniej przyjaźni, na zawsze splatając ich życia w nieoczekiwany i piękny sposób.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet