Emocjonalne spotkanie: Zagubiony Pit Bull znajduje swojego właściciela w schronisku, ich wzruszające spotkanie uderza w serca!

To prawdopodobnie najbardziej rozdzierające serce spotkanie w historii 🐶🥲

Ten biedny pitbull błąkał się po ulicach, kiedy spotkał swoich wybawicieli, którzy dali mu zupełnie nowe życie. Chociaż był brudny i zaniedbany, ratownicy natychmiast zrozumieli, że został udomowiony. Nie wiadomo jednak, kto był jego właścicielem i skąd się tu wziął. By pospieszyli go zabrać do schroniska dla zwierząt, gdzie postanowiono oddać go do adopcji lub odszukać jego wcześniejszych właścicieli.

Pracownicy opublikowali jego zdjęcie w mediach społecznościowych w nadziei, że wkrótce odkryją właścicieli jego domów. W tej chwili osoba próbowała odnaleźć swojego zwierzaka, który został uznany za skradzionego. Zauważył zdjęcie psa na koncie schroniska i znalazł ogromne podobieństwo między nim a jego zagubionym psem.

Choć stracił już nadzieję na odnalezienie swojego ukochanego zwierzaka, postanowił udać się, by spełnić go w schronisku.

Najpierw opowiedział swoją historię pracownikom, potem pozwolono mu dopełnić uratowanego psa. To, co wydarzyło się kilka minut później, zaniemówiło świadkom. Wszyscy byli głęboko poruszeni tą sceną.

Kiedy pies zauważył osobę, od razu skoczył mu w ramiona i mocno go przytulił. Każdy z nich nie mógł pojąć swojej przyjemności i wzruszył wszystkich wokół swoim rozdzierającym serce spotkaniem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet