„Wiek robi swoje”: Emilia Clarke otworzyła swoje serce przed fanami

Ona nie chce nic zmieniać

Emilia Clarke, znana z roli w „Grze o tron”, odważnie kontaktowała się ze swoimi fanami osobiście.

Urzekający urok aktorki na ekranie, jako ponadczasowej Daenerys, nie został osłabiony. Jednak ostatnie zdjęcia ujawniły, że Emilia Clarke wygląda na starszą niż jej lata ze względu na naturalny proces starzenia.

Na jednym ze zdjęć wyeksponowano prawdziwy stan jej skóry twarzy. Najwyraźniej zdecydowała się nie szukać natychmiast pomocy kosmetyczki w celu rozwiązania wszelkich problemów.

Będąc w kuchni, Clarke zrobiła sobie selfie i chętnie dzieliła się swoimi kulinarnymi kreacjami z publicznością. Z dumą prezentowała promienny uśmiech, ukazując zmarszczki wokół oczu i delikatne wgłębienia na policzkach, co świadczyło o jej zaufaniu do swojego talentu.

Zdecydowała się nie nosić makijażu, a zamiast tego lekko podkreśliła rzęsy tuszem do rzęs, co było odejściem od jej zwykłej rutyny.

Podczas sesji gotowania Clarke zrobiła sobie selfie i pospiesznie zaprezentowała swoje potrawy publiczności. Upiekła babeczki z pomocą innych Brytyjczyków. Kiedy uśmiechała się do kamery, wszystkie 32 jej zęby były w pełni widoczne, podkreślając naturalne zmarszczki wokół jej oczu i subtelne ślady na policzkach.

Zdecydowała się nie nosić makijażu i po prostu dodała odrobinę tuszu do rzęs, aby poprawić rzęsy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: