„Chcę odzyskać swój naturalny wygląd!”: Słynna Madame Michelle i jak teraz wygląda

Jej zwolennicy nadal krytykują ją za jej decyzje

W latach 90. wybitny artysta I. Gonczaruk pod pseudonimem Madame Michelle podbijał publiczność. Niestety, jej charakterystyczny wygląd został trwale zmieniony po brutalnym ataku dokonanym przez niezidentyfikowanych sprawców.

Przez dłuższy czas zauważalny był brak informacji dotyczących miejsca pobytu piosenkarza. Madame Michelle postanowiła jednak nie zamykać się w sobie i obecnie prowadzi aktywne profile osobiste na różnych platformach internetowych.

Madame Michelle często spotykała się z niechęcią krytyków, którzy od czasu do czasu angażują się w spekulacje na temat jej przeszłości, w tym sugestie, że może być transpłciowa. Dodatkowo, niektóre osoby zarzucają wykonawcy, że poddał się nadmiernej operacji plastycznej.

Pomimo opinii innych Michelle rozwinęła odporność na ich lekceważenie. W niedawnym występie telewizyjnym otwarcie oświadczyła, że ​​zamierza przywrócić jej poprzedni poziom atrakcyjności poprzez dodatkową operację plastyczną.

Jej zwolennicy zaczęli ją krytykować za to, co uważają za nadmierne tatuowanie brwi i powiększanie ust, wyrażając swoją dezaprobatę.

Co ciekawe, Michelle dzieli się także swoimi zdjęciami z młodości, podkreślając, że w tym okresie przeszła już powiększanie ust.

Pomimo zmienionego wyglądu Michelle z powodzeniem znalazła miłość i założyła rodzinę. Jest mężatką i szczęśliwie wychowującą dwójkę dzieci. Mąż otwarcie wyznaje jej miłość, podkreślając, że wykracza ona poza jej wygląd fizyczny.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet