„Doll, You Don’t Look Like Yourself”: Fani nie rozpoznali przemienionej 54-letniej Nicole Kidman po operacji plastycznej

Nicole Kidman od dawna jest uznawana za jedną z najbardziej pociągających postaci hollywoodzkiej sceny. Co ciekawe, w wieku 54 lat nadal prezentuje młodzieńczy i żywy wygląd.

Niestety, aktorka nie ma doskonałych genów, dzięki którym zawdzięcza swój wygląd i musiała uciekać się do zabiegów kosmetycznych. Społeczność internetowa jest dość pewna, że ​​Nicole odbyła liczne wizyty u doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej i chirurgów plastycznych.

Niedawno w sieci pojawiło się nowe zdjęcie celebrytki z planu filmowego, które wywołało poruszenie wśród jej fanów. Wielu z nich szybko skomentowało napięty wygląd jej twarzy, wyrażając obawy, że może przesadzać z kosmetycznymi ulepszeniami.

Jak poinformowano, aktorka przeszła pełny lifting, operację zmiany kształtu nosa i lifting powiek. Chociaż nadal zachowuje odmłodzony wygląd, rozpoznanie jej oryginalnego wyglądu staje się coraz większym wyzwaniem. Wielu jej fanów namawiało Kidman, by zrezygnowała z dodatkowych operacji plastycznych i zaakceptowała naturalny proces starzenia.

Co myślicie o wyglądzie 54-letniej aktorki? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet