Dwa uratowane psy stały się najlepszymi kumplami i wspólnie przepracowały

Dziewczynka adoptowała biednego psiaka i razem z nią zostały najlepszymi kumplami 🐶❤️👩‍🦰

Grupa ratunkowa znana jako Hope for Paws zostaje otwarta, aby uratować życie pozostałych zwierząt identycznych z Miley. Ten pies miał wiele punktów dobrego samopoczucia i podobnie żył na śmietniku. Jednak z pomocą grupy ratunkowej przerobiła się i stała się zupełnie innym psem.

Historia zaczęła się, gdy grupa uzyskała imię mówiące o parze resztek psów, które chciały natychmiast zostać uratowane. A po udaniu się na miejsce zauważyli psa w złej sytuacji kłamliwego w trakcie śmietnika.

Chciała od razu wizytę u weterynarza, kąpiele lecznicze i opatrywanie ran.

Miley dodatkowo zaprzyjaźniła się z innym psem ratunkowym o imieniu Frankie, który miał rurę kanalizacyjną.

Kiedy historia Miley została opublikowana w Internecie, wiele osób potrzebowało ją zabrać. W końcu została adoptowana przez miłą panią o imieniu Toni Bua i ona lub on zatriumfował nad większością nowotworów piersi po kilku latach walki.

Natychmiast stali się najlepszymi kumplami i byli prawie nierozłączni. A ona lub on nawet otworzyli stronę internetową na Facebooku, aby Miley mogła podzielić się swoją historią.

Niestety, większość nowotworów Toni ponownie się tu pojawiła i ona lub on nie byli w stanie tego pokonać. Kiedy oddawała Miley, została adoptowana przez inne gospodarstwo domowe.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: