Misja życzliwej dziewczyny: ratowanie opuszczonego psa rozpala nadzieję i współczucie

Nie wybieraj nikogo ze względu na wygląd 🐶❤️👩‍🦰

Dziewczyna o imieniu Chata Gil mieszka w Los Angeles i ma ogromne serce wieńcowe. Pojechała do Salwadoru i była zdumiona różnorodnością psów porzuconych na ulicach. I on lub ona odkrył psa, którego wszyscy rozpychali i myśleli, że mu pomoże.

Pies poszedł do restauracji i podszedł do osób po posiłki, jednak odepchnęli go, nazywając go brzydkim. Ludzie w restauracji nawet wyśmiewali ją za podawanie psom, jednak ona nawet się tym nie przejmowała.

I nawet gdy pies opuścił Chatę, nadal go pragnął i myślał o odkryciu go. Później była w stanie odkryć psa zwiniętego w kłębek w alei i myślała o zabraniu go. Pies był bardzo przestraszony, jak myślał, że mogą mu zrobić krzywdę.

Dziewczyna chciała odzyskać wiarę i nakarmiła ją, a dodatkowo umówiła się na wizytę z psem u weterynarza. Weterynarz zbadał i stwierdził, że pies ma lepsze samopoczucie niż wygląd. W pierwszej chwili pomyślała, że ​​można chcieć eutanazji, żeby zakończyć cierpienie psa.

Chata nazwała psa Sal i nazwała grupę ratunkową mającą pomóc psu. I on lub ona dodatkowo rozważają powrót do owego narodu zaledwie kilka dni później.

Sal jest obsługiwany w Salwadorze przed wysyłką do południowej Kalifornii.

A jeden z wielu członków grupy ratowniczej myślał o wypłacie Salowi odszkodowania za poszukiwanego weterynarza.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: