Rewolucyjne centrum handlowe łamie niestandardowe: z zadowoleniem przyjmuje zwierzęta i oferuje krótkoterminowe domy dla uratowanych psów

Pracownicy centrum kompleksowo leczą porzucone zwierzęta 🤗🐶

To centrum handlowe nie jest typowym miejscem do kupowania, ponieważ nie tylko pozwala ludziom zabierać ze sobą swoje zwierzęta, ale także pomaga uratowanym psom, dając im chwilowe właściwości i pomagając im odkryć właściwości. Często wiele lokalizacji przemysłowych tego nie umożliwia.

Głównym mieszkańcem centrum handlowego jest uratowany zwierzak o imieniu Negrito, który zmienił część zaawansowanego prawie rok temu. Pies pojawił się w sklepie prawie trzy miesiące temu.

Jeden z wielu pracowników centrum zakupowego poinstruował, że Negrito był trzecim zwierzakiem, który trafił tutaj do centrum handlowego. Dwa szczeniaki, które trafiły tu wcześniej od niego, zostały adoptowane przez potencjalnych klientów. Negrito był bardzo nieśmiały i bierzemy pod uwagę, że był źle traktowany. Mimo to udało mu się odzyskać wiarę w ludzi.

Pracownicy centrum handlowego bardzo zwracali uwagę na potrzeby psa. Martwią się o jego samopoczucie, więc chronią jego szczepionki. Zwracają również uwagę na jego potrzeby związane z karmieniem i toaletą.

Ponadto pragną znaleźć dla psa troskliwy dom, który będzie opiekował się psem z miłością i nigdy go nie odejdzie.

Pies nawet nie przeszkadza perspektywom, a pracownicy chcieli zapewnić mu miejsce, aby można było go zabrać i obchodzić się z nim z miłością.

Mamy nadzieję, że instancję tego centrum handlowego obserwuje wiele innych instytucji przemysłowych.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet