Można jej tylko pozazdrościć! Nicole Kidman, lat 55, pokazała swoje mięśnie brzucha w odważnej sukience

Nicole Kidman zawsze unikała zbyt odkrywczych zestawów. „Nie muszę się rozbierać, żeby być uwodzicielską” – publicznie oświadczyła aktorka. A obserwując ją, wszyscy zgodzili się: to rzeczywiście była prawda.

Każde pojawienie się Kidmana na czerwonym dywanie jest uosobieniem najlepszej wersji hollywoodzkiej elegancji. Aksamitne, niekonwencjonalne dekolty, rozcięcia sięgające do ud, skomplikowane ręcznie szyte detale, cekiny – jej wyczucie mody i sposób, w jaki nosi wyjątkowo drogie i złożone zestawy z aurą pewności siebie, jest godny podziwu.

Ale Kidman niedawno zdecydowała się nieco odejść od swojego zwyczajowego etosu modowego i założyła coś, co można uznać za jedną z najodważniejszych sukienek w jej karierze. Czarna sukienka od Saint Laurent podkreśliła jej smukłą talię i umięśniony brzuch, a wysokie rozcięcie odsłoniło smukłe nogi Kidman. Czy ona naprawdę może mieć 54 lata?

W tym zniewalającym stroju Kidman pojawiła się na gali Country Music Association Awards 2021, towarzysząc swojemu mężowi, muzykowi Keithowi Urbanowi. Była tam najbardziej promienną gwiazdą.

Kilka lat temu Nicole zdradziła sekrety swojej szczupłej sylwetki, stwierdzając: „Odkryłam, że różnorodność ćwiczeń jest najlepszym podejściem. Jeśli myślisz, że będziesz wstawać i biegać pięć mil każdego ranka przez resztę swojego życia, po tygodniu stracisz zainteresowanie i zrezygnujesz. Dlatego staram się przełączać między sportem, bieganiem, jogą, a nawet zwykłymi spacerami z mężem i dziećmi”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: