Pokazuje swoją twarz po raz pierwszy! Linda Evangelista bez makijażu po nieudanej operacji plastycznej

Linda Evangelista była jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek lat 90. Miała żywy charakter i charyzmę. Jedno spojrzenie Evangelisty mogło zniewolić, a jej niezwykła uroda nie pozostawiła nikogo obojętnym.

Jednak życie modelki jest krótkie, czas jest bezlitosny, a piękno nieuchronnie przemija. To było coś, z czym modelka nie mogła się pogodzić. Była gotowa podjąć wszelkie środki, aby zachować młodość i piękno.

Linda zdecydowała się na radykalny krok: zdecydowała się na operację plastyczną. Niestety operacja nie przebiegła zgodnie z planem, chirurg drastycznie zeszpecił rysy modelki. Po operacji modelka borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Przez długi czas modelka miała trudności z zaakceptowaniem swojego nowego ja. Linda wyznała, że ​​rozważała samookaleczenie. Przybrała na wadze, jej sylwetka i twarz przeszły permanentną metamorfozę.

Evangelista przez dłuższy czas ukrywała się w luźnym ubraniu, zasłaniając twarz. Ale kiedy modelce udało się otwarcie omówić swoje zamieszanie i ostrzec inne dziewczyny, przyniosło jej to trochę ukojenia. Znowu zaczęła brać udział w sesjach zdjęciowych, zaczęła częściej pojawiać się publicznie. A teraz Evangelista odsłania twarz bez żadnych zahamowań.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: