Wzruszający ratunek policjanta: nowe szczenięta uratowane przed zamarzającym przeznaczeniem, odkryj Loving Foster Residence

Nowe szczenięta były karmione butelką w wydziale policji 🐶🥲

Policjanci z Indiany wykonywali swoje obowiązki po tym, jak usłyszeli hałas dochodzący ze śmieci. Policjant o imieniu Scott Charleseood pojawił się w środku i zauważył miot siedmiu zamrożonych szczeniąt, które zostały po prostu wyrzucone do śmieci.

Daje potrzebne, aby wspiąć się do kosza na śmieci. Zdjął kurtkę i próbował ich nią ogrzać. Ich mamy tam nie było i było jasne, że zostały tam resztki, by zginąć.

W tej chwili szczenięta przebywają w domu tymczasowym, a grupa ratunkowa starała się znaleźć dla nich miejsce.

Funkcjonariusze poinstruowali, że klimat jest okropny nawet dla pojedynczych osobników, że nowe szczenięta nie przeżyłyby tam. Ponieważ nie było innego podejścia do odnalezienia im domu wieczorem, oficer owinął ich kurtką, aby się rozgrzać.

Karmili nawet noworodki butelką.

Wszyscy byli wspólnie przytuleni do co najmniej jednego drugiego, kiedy pomyślał o zabraniu ich do mieszkania zastępczego. Tam mają opiekę.

Policjant uzyskał wiele dobrych życzeń i podziękowań od jednostki policji, a także centrum ratunkowego za uratowanie szczeniąt.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: