Już nie „Hottie” z filmu. Paparazzi pokazali 55-letniego Robertsa bez makijażu

Większość fanów talentu Julii Roberts pamięta jej rolę w filmie „Pretty Woman”, gdzie zdobyła serce dobrze prosperującego biznesmena i prawdopodobnie wyszła za niego za mąż. W momencie kręcenia filmu aktorka miała zaledwie 23 lata. Niepokojące jest to, jak nieubłaganie czas płynie do przodu, ponieważ Roberts ma obecnie 55 lat.

Podczas gdy stopniowo dostosowujemy się do własnego starzenia się, jeśli chodzi o naszych ukochanych wykonawców, wydaje nam się, że dzieje się to nagle. Trudno nam nawet przyznać się do faktu, że Julię widzimy na niedawno zrobionych przez paparazzi zdjęciach.

Aktorka została „zauważona” podczas spaceru ulicami Nowego Jorku. Najwyraźniej nie spodziewała się spotkania z fotografem, ponieważ była absolutnie bez makijażu, a jej włosy nie były ułożone. Wygląda na to, że Julia po prostu wyszła po filiżankę kawy.

Fani szybko zaczęli debatować nad wyglądem swojej ulubionej gwiazdy. „Wciąż te same szczupłe nogi, ale poza tym wiek zrobił swoje”, „Ładna dziewczyna już taka nie jest”, „Jak melancholijnie ten czas szybko leci”.

„Dla mnie jest oszałamiającą kobietą w każdym stanie”, „Każdy chciałby tak wyglądać w wieku 55 lat”, „Jest cudowna”, „Starzeje się z wdziękiem, ale wciąż się starzeje”, „Tylko jej piękny uśmiech pozostaje taki sam ”.

Podziwiasz Julię Roberts? Jakie są wasze ulubione filmy z jej udziałem? Podziel się w komentarzach, które filmy polecasz do obejrzenia?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: