„Cellulit i nadwaga”. Grubsza Selena Gomez zaskoczona swoim wyglądem

Selena Gomez nadal błyszczy jako jedna z najbardziej rozchwytywanych i utalentowanych aktorek i piosenkarek na całym świecie, ceniona przez niezliczonych fanów, którzy ją wspierają i kochają. Jej twórcze wysiłki inspirują miliony, a nawet pośród trudności życiowych, w tym trudnych operacji i bolesnych rozstań, Selena bez wysiłku ponownie pojawia się na scenie.

Jednak życiowe próby skłoniły Selenę do ponownej oceny wielu aspektów jej podróży. Obecnie bardziej pociąga ją to, co duchowe niż materialne.

Nauczyła się, jak ważna jest miłość własna, decydując się nie krytykować ani nie wywierać na siebie nadmiernej presji. Selena stała się również bardziej otwarta na krytykę innych, co pozwoliło jej doprowadzić ją do samoharmonii.

Wydaje się, że pozwoliła sobie na relaks, delektując się przyjemnościami lata, pysznym jedzeniem i towarzystwem przyjaciół, nie zaabsorbowana figurami, dietą ani kilogramami. Niemniej jednak wszechobecni paparazzi nie mogli się oprzeć uchwyceniu momentów, w których Selena wyglądała mniej przychylnie.

Być może w wyniku samoizolacji, czuła się swobodnie mimo kilku dodatkowych kilogramów i nieco innej sylwetki. Dodatkowo niefortunny wybór stroju kąpielowego uwydatnił dostrzegane wady. Niemniej jednak jest całkiem możliwe, że Selena wkrótce rozpocznie swoją podróż w kierunku samodoskonalenia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet