„Czy mimo wszystko schudłeś?”: 198 Ibs Ashley Graham pokazuje swoją szczupłą talię w przezroczystym swetrze z golfem

Modelka supergwiazda plus size, Ashley Graham, niezmiennie zachwyca swoich fanów stylowym wyglądem: pomimo ponętnej sylwetki udaje jej się zachować smukłą twarz i wspaniale podkreśla swoje pełne kształty ciało.

13 lutego Ashley Graham pojawiła się na imprezie w Nowym Jorku: najmodniejsza „krągła” wśród supermodelek zaskoczyła fanów – wyraźnie schudła! Graham założyła przylegającą do ciała spódnicę i dopasowany golf z lureksem, podkreślając jej jędrną sylwetkę. Jej waga 90 kg nie powstrzymuje jej przed uprawianiem sportu: jej pełna sylwetka nie wydaje się obwisła, ale atletyczna.

Statystyki Ashleya Grahama: 107-76-117 i waga 198 funtów przy wzroście 175 cm.

Pomimo tego, że zaledwie rok temu Ashley Graham urodziła bliźnięta, gwiazda pozostaje w awangardzie branży modowej jako odnosząca największe sukcesy modelka plus size. Co ciekawe, teraz wygląda szczuplej niż na początku swojej kariery – w końcu posiadanie kilkoro dzieci dodaje dynamizmu życiu! Dlatego Ashley nadal przełamuje stereotypy, ukazując piękno kobiet o pełnych kształtach.

Nawiasem mówiąc, wielu fanów Grahama zastanawia się, dlaczego modelka ma tak szczupłą twarz pomimo jej pełnych statystyk. Wydaje się, że wszystko sprowadza się do jej budowy ciała: jest klasyczną „gruszką”, która często ma owalną twarz.

Ponadto Ashley wykonuje masaże przy pomocy przyssawek – skutecznie „topią” nadmiar tłuszczu z twarzy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: