„Like a Fine Wine”: 68-letni Kevin Costner pięknie się zestarzał (zdjęcie)

Fani są przekonani, że aktor wygląda jeszcze lepiej niż w młodości.

Kevin Costner to jeden z filarów współczesnego kina hollywoodzkiego, uwielbiany przez miliony kobiet na całym świecie. Jednak nawet on nie może przeciwstawić się upływającemu czasowi. W wieku 68 lat Costner wyraźnie się postarzał, ale jego urok nadal urzeka publiczność.

W sieci pojawiło się niedawno nowe zdjęcie aktora. Mimo widocznych oznak starzenia na jego twarzy, zdjęcie wywołało sensację.

„Wciąż gorący”, „Wygląda lepiej niż 30 lat temu”, „Starzeje się jak dobre wino”, „Wciąż niesamowicie przystojny”, „Wygląda fantastycznie”, „Kevin Costner jest ponadczasowy” – wyrażali czytelnicy.

Fanom nie przeszkadzał zarost na twarzy ich idola. Prawie nie zauważyli plam starczych i głębokich zmarszczek na brzegach jego oczu, mocno wierząc, że postarzał się z wdziękiem.

Filmowa przygoda Kevina Costnera rozpoczęła się w latach 80., ale dopiero w latach 90., po zagraniu w filmie „Bodyguard” u boku Whitney Houston, zdobył światową sławę. Jego rola osobistego ochroniarza gwiazdy podbiła serca na całym świecie. Do dziś artysta nadal pojawia się w serialach telewizyjnych i filmach pełnometrażowych.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet