Te bliźniaczki syjamskie zostały rozdzielone, gdy miały 4 lata: jak sobie radzą?

Późną zimą 2002 roku Jake i Erin Herrin mieli dwie córki, Kendrę i Malię. Dzieci okazały się bliźniakami syjamskimi, co wywołało mieszane reakcje. Z jednej strony rodzice nie kryli radości z przyjęcia córeczek do rodziny, z drugiej niepokoili się o przyszłość córek.


Kendra i Malia cieszyli się jednym życiem przez cztery lata, ale ich rodzice chcieli dać im szansę na samodzielne życie i rozdzielili ich. Każda z dziewczyn ma dwie nogi i z jedną poradziłaby sobie. Stopniowo przystosowali się i byli w stanie chodzić, a nawet biegać bez trudności.

Każda z dziewczyn ma dwie nogi i z jedną poradziłaby sobie. Stopniowo przystosowali się i byli w stanie chodzić, a nawet biegać bez trudności.


Operacja rozdzielenia bliźniąt została przeprowadzona w 2006 roku. Wzięło w niej udział 31 lekarzy, którzy pracowali nad dziewczynkami ponad jeden dzień. Media szybko dowiedziały się o tym wydarzeniu, a Kendra i Malia stały się pomniejszymi supergwiazdami.

Bliźniacy mieszkają samotnie od 14 lat.


Oczywiście musieli przystosować się do nowego otoczenia, ale robili to stopniowo. Dziewczęta chodzą do szkoły i czasami szkolą się w domu. Dziewczyny rozwinęły też umiejętności: obie lubią rysować i nie są w tym straszne. Kendra i Malia dają dobry przykład swoim rówieśnikom, pokazując, że nie ma beznadziejnych scenariuszy. Są uważani za bohaterów szkoły, a ich rówieśnicy darzą ich wielkim szacunkiem. Dziewczyny skończyły 18 lat i tak się prezentują.


Siostry mają pełne istnienie; mają możliwość przebywania osobno iw różnych obszarach.
Dziewczynki chodzą do szkoły i od czasu do czasu uczą się w domu. Obie dziewczyny mają talenty: obie lubią rysować i są w tym bardzo dobre.

Kendra i Malia dają dobry przykład swoim rówieśnikom, pokazując, że nie ma beznadziejnych scenariuszy. Są uważane za szkolne bohaterki, a ich koledzy z klasy darzą ich wielkim szacunkiem. Dziewczynki mają teraz 18 lat, o czym świadczy ich wygląd.


Siostry mają pełne istnienie; mają możliwość przebywania osobno iw różnych obszarach. Dziewczyny ukończyły szkołę jazdy i są świetnymi kierowcami. Siostry mają kanał na YouTube i profile w mediach społecznościowych, na których omawiają intrygujące wydarzenia ze swojego życia. Dziesiątki tysięcy ludzi śledzą bliźniaczki w mediach społecznościowych.

Siostry Herrin wchodzą w interakcję z matką Kelly i Carter, bliźniaczek syjamskich. Dają jej wskazówki i pomagają dzieciom w każdy możliwy sposób, opierając się na ich osobistych doświadczeniach. Kelly i Carter również zamierzają się rozwieść, ale ich rodzice nie podjęli jeszcze decyzji.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet