Kiedy wiek jest tylko dla ciebie dobry: Heidi Klum nie zawsze była spektakularną blondynką (zdjęcie)

Heidi Klum jest jedną z najbardziej znanych modelek na świecie, a jej sława sięga daleko poza branżę modową. Jej smukła blondynka i nienaganny gust zapadają w pamięć. Jednak niewielu jest zaznajomionych z jej początkiem kariery.

Na początku XXI wieku Heidi Klum wyglądała zupełnie inaczej niż obecnie. Jej jasne blond loki miały nieco stonowany odcień, daleki od arcydzieł układanych przez dzisiejszych ekspertów.

Psotny ogień w jej oczach, który nadal jasno świeci po pięćdziesiątce, wydawał się mniej widoczny w tym okresie, pomimo jej małżeństwa ze stylistą Rickiem Pipino. Jednak z biegiem czasu Heidi Klum wyszła za mąż jeszcze dwa razy i powitała na świecie czwórkę dzieci, co pozornie tylko dodało jej uroku jako modelki.

Dziś top modelka po raz trzeci wyszła za mąż, tym razem z młodszym o 16 lat Tomem Kaulitzem, członkiem zespołu Tokio Hotel.

Mimo różnicy wieku ich miłość pozostaje bezwstydnie silna. Zawiązali węzeł w 2019 roku, razem przetrwali wyzwania związane z pandemią i kwarantanną i nadal pokazują światu siłę swojego związku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: