„Dla mnie jest idealna”. Paparazzi schwytali ważącą 220 funtów żonę Brosnana w body na wakacjach

Hollywoodzki przystojny Pierce Brosnan i jego żona Keeley poznali się w 1994 roku w Meksyku. „Spektakularny cień”, gdy został drugą żoną aktora, wziął na siebie odpowiedzialność za wychowanie dzieci artysty z poprzedniego małżeństwa.

„Nasze małżeństwo” – powiedział Pierce – „bez przesady można nazwać idealnym”, ale nieustannie musi chronić swoją żonę. „Ludzie nie rozumieją” — wyjaśnił Pierce — „że wygląd Keeley przeszedł namacalne zmiany”.

Nieoczekiwanie dla fanów hollywoodzkiej gwiazdy, jego żona zaczęła gwałtownie przybierać na wadze. „Teraz Keeley waży 220 funtów”, powiedział, „ale to nie czyni jej piękno mniej atrakcyjnym w moich oczach”. Któregoś dnia paparazzi udało się schwytać Keeley na wakacjach w body. Ludzie komentowali, mówiąc: „Kiedyś była piękna. Co z nią zrobił czas?”, „Czy ona nie może nabrać formy dla męża? On ją zostawi.” „A jej mąż wkrótce ją zostawi. Musiała dopasować się do swojego słynnego kochanka” i „Musi natychmiast iść na siłownię”.

„Była szczupła i zgrabna” — przeczytał Pierce pod zdjęciami Keeley. „Lata nie były dla niej dobre”, westchnął, „ale pozostaje miłością mojego życia”.

Mąż kobiety stanął w jej obronie w komentarzach, stwierdzając: „Uważam moją żonę za koc i kocham ją taką, jaka jest”. Pierce podsumował: „Myślę, że Keeley ma idealnego małżonka”.

Ładnej dziewczynie można tylko pozazdrościć – zauważył.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: