„Wszystko dla miłości”: Kobieta była uważana za zaginioną przez 11 lat, ale potem prawda została odkryta

Musieli się ukryć, aby chronić swoją miłość!

Jedenaście lat temu młoda dziewczyna imieniem Sajita podjęła brzemienną w skutki decyzję o opuszczeniu rodzinnego domu i zniknięciu bez śladu. Jej nagłe zniknięcie załamało jej bliskich i pomimo ich niestrudzonych wysiłków nie mogli jej zlokalizować na rozległych terenach Indii. Mimo upływu lat rodzina Sajity nie traciła nadziei na jej odnalezienie.

W 2010 roku Sajita dyskretnie odeszła, zostawiając telefon komórkowy, co dodatkowo skomplikowało poszukiwania. Z biegiem czasu jej nieobecność stała się bolesną pustką w życiu jej rodziny.

Jednak los zainterweniował w zaskakujący sposób. Zniknięcie mężczyzny imieniem Alinchuvattil Rahman, który mieszkał w pobliskim domu, spowodowało zmianę sytuacji. Przypadkowo brat Rahmana zauważył Sajitę w sąsiedniej wiosce, stojącego obok Rahmana. Odkrycie było zdumiewające — rzeczywiście był to Sajita, który mieszkał tam przez cały czas.

Prawda wyszła na jaw: w lutym 2010 roku Sajita nie uciekł; po prostu wprowadziła się do domu Rahmana, który znajdował się na końcu ulicy. Przez ponad dekadę mieszkała w małym pokoju, ukryta przed rodziną Rahmana.

Jednak w 2021 roku rodzina Rahmana napotkała spór, który skłonił go do zabrania Sajity i przeniesienia się do innej wioski, gdzie mogliby zacząć razem od nowa. Powód ich tajemnicy stał się jasny – Sajita i Rahman pochodzili z różnych kast, a ich krewni nigdy nie zgodziliby się na ich małżeństwo. Dlatego musieli pozostać w ukryciu, aby chronić swoją miłość.

Na szczęście ich historia przybrała pozytywny obrót, gdy miejscowy sąd wydał oficjalne zezwolenie na ich małżeństwo. Rahman i Sajita nie musieli już chować się w cieniu i mogli w końcu otwarcie wyznać swoją miłość, bez obawy o rodzinną dezaprobatę.

Ich podróż była jedną z prób i udręk, ale w końcu miłość zwyciężyła, przynosząc szczęście i rozwiązanie w ich życiu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet