Mały aniołek. Paris Hilton po raz pierwszy pokazała zdjęcie ze swoim sześciomiesięcznym synem

Amerykańska towarzyska Paris Hilton, lat 42, niedawno przedstawiła światu swojego sześciomiesięcznego syna, Phoenixa Barrona, urodzonego przez surogatkę. W emocjonalnym oświadczeniu z 25 stycznia 2023 roku celebrytka udostępniła wzruszające zdjęcie, w którym wyraziła głęboką miłość do maleństwa. Paris i jej mąż, biznesmen Carter Reum, starannie wybrali imiona dla swojego syna, przy czym „Phoenix” oznaczało miasto, a „Barron” było hołdem dla zmarłego pradziadka Paryża, znanego właściciela sieci hoteli, Barrona Hiltona.

Radość Paris Hilton nie zna granic, gdy obejmuje macierzyństwo, i już wyobraża sobie dalsze powiększanie rodziny o wiele więcej dzieci. W rzeczywistości wybrała nawet imię dla przyszłej córki, „Londyn”, na cześć jej ulubionego miasta. Na razie mały Feniks znajduje się w centrum uwagi w życiu Paris, tworząc magiczne wspomnienia, gdy wyruszają we wspólną podróż.

„Ta Barbie jest mamą. Mój synek Phoenix kończy dziś sześć miesięcy. Jest moim światem i sprawia, że ​​moje życie jest tak satysfakcjonujące. Nie mogę się doczekać wszystkich magicznych wspomnień, które wspólnie stworzymy! Mamusia bardzo cię kocha, aniołku” – napisała celebrytka.

25 stycznia 2023 roku Paris Hilton ogłosiła, że ​​ona i jej mąż, biznesmen Carter Reum, mają pierworodne dziecko. Gwiazda opublikowała na swoim osobistym blogu zdjęcie, na którym trzyma rękę noworodka i podpisała się: „Nie mogę wyrazić słowami, jak bardzo już tu jesteś kochana”. Artystka nie ukrywała, że ​​chłopiec urodził się dzięki zastępczej matce.

Para nazwała swojego syna Phoenix Barron. Według Paris Hilton chciała, aby imię dziecka kojarzyło się z jakimś miastem, więc wybrała stolicę stanu Arizona. A drugie imię chłopca nie było przypadkowe: został nazwany na cześć zmarłego pradziadka Barrona Hiltona, właściciela sieci hoteli Hilton.

Paris przyznała dziennikarzom, że w przyszłości chce mieć dużo dzieci i już wymyśliła imię dla swojej córki. Celebrytka chce nazwać dziewczynę Londyn na cześć jej ulubionego miasta.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet