W szkole przezywana, nazywana swoim ojcem Dziadkiem: Córka Douglasa i Zety-Jones jest nie do poznania – teraz jest fatalną pięknością!

Carey, 19-letnia córka Catherine Zeta-Jones i Michaela Douglasa, wyrosła na obraz swojej mamy. Obecnie bywa na imprezach towarzyskich i pokazach, zyskując uwagę jako wybitna postać.

Jednak jej droga do tego punktu nie była łatwa. W latach szkolnych Carey była prześladowana przez swoich rówieśników, którzy szydzili z niej z powodu wieku jej ojca. Będąc o 25 lat starszy od Catherine, Michael Douglas stał się celem żartów, co doprowadziło do bolesnego dokuczania Carey. Pomimo uczęszczania do prestiżowej szkoły, zastraszanie trwało.

Oprócz wyzwań, w mediach pojawiły się plotki o nawrocie raka jej ojca, co głęboko zaniepokoiło Carey. Na szczęście doniesienia były fałszywe, ale to doświadczenie bardzo na niej ciążyło.

Pomimo tego trudnego dzieciństwa Carey wyrosła na młodą kobietę, która teraz zdobi czerwone dywany i jest zapraszana na imprezy towarzyskie. Jej uderzające podobieństwo do matki pociągnęło za sobą liczne porównania, umacniając jej status urzekającej postaci w centrum uwagi.

W 2018 roku Carey podzieliła się z matką okładką magazynu Town&Country, a później zagrała u jej boku w kampanii reklamowej Fendi, jeszcze bardziej umacniając swoją obecność w oczach opinii publicznej.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: