Młoda rodzina kupiła stary dom na wsi i przebudowała go

Zakup własnego lokum to zawsze wyzwanie dla młodych par. Gdy wyruszają we wspólną podróż, budowanie kariery, rosnące ceny nieruchomości i ograniczone możliwości zarobkowania utrudniają rozważenie tradycyjnych kredytów hipotecznych z długimi spłatami kredytów.

W poszukiwaniu alternatyw pewna polska para zdecydowała się wyjechać z miasta i wyruszyć na wieś w poszukiwaniu okazji do zakupu własnego domu, gdzie ceny nieruchomości są bardziej przystępne.

Na szczęście znaleźli dom z działką o powierzchni 10 hektarów, ale był on w opłakanym stanie i wymagał gruntownego remontu.

Nie będąc pod wrażeniem nijakiego wnętrza domu, para postanowiła stworzyć coś nowego i oryginalnego. Skorzystali z pomocy projektanta i zainicjowali kompleksowy projekt renowacji. Chociaż sami wykonywali znaczną ilość pracy, dostrzegali potrzebę specjalistów do wykonywania bardziej złożonych zadań.

Poświęcenie i ciężka praca doprowadziły do ​​procesu renowacji, który trwał dwa lata. Co ciekawe, parze udało się całkowicie uniknąć pożyczek, opierając się wyłącznie na swoich zarobkach i oszczędnościach, aby sfinansować cały remont.

Teraz dom ma przyjemny i schludny wygląd, ze świeżą farbą, naprawionym dachem łupkowym, odnowionymi podłogami, otynkowanymi ścianami i zmodernizowaną instalacją elektryczną.

Nie tylko skupili się na wnętrzu domu, ale para zadbała również o udogodnienia nieruchomości. Wykopali studnię, aby zabezpieczyć wodę i oczyścili działkę, tworząc miejsce na ogród warzywny.

Efekt końcowy jest po prostu imponujący! Ich wytrwałość i zaangażowanie pozwoliły im spełnić marzenie o posiadaniu własnego domu i stworzyć piękny, gościnny dom na wsi.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet