„Przefarbowała włosy, nie wygląda jak ona”: Angelina Jolie poszła na kolację ze swoim synem w total-black look

48-letnia nagrodzona Oscarem aktorka Angelina zaszczyciła Nowy Jork publicznym wystąpieniem. W towarzystwie jej adoptowanego syna, Paxa Jolie-Pitta, paparazzi uchwycili ich wyjazd z hotelu. Angelina założyła stylowy czarny płaszcz w połączeniu z czarnymi balerinami, uzupełnionymi okularami przeciwsłonecznymi w czarnych oprawkach. Spod płaszcza wystawała część jej długiej sukni, podkreślona paskiem w talii. Z włosami zaczesanymi na bok i lekkim makijażem na twarzy, w dłoni trzymała kopertówkę.

Jeśli chodzi o Paxa, 19-latek emanował swobodnym urokiem, ubrany w łososiową koszulę z długimi rękawami i czarne spodnie. Stylizację uzupełnił biało-różowymi tenisówkami i długim srebrnym łańcuszkiem ozdobionym wisiorkiem na szyi. Podążając za matką, Pax, który dołączył do rodziny poprzez adopcję w 2007 roku, z wdziękiem wystąpił naprzód.

Obecnie Angelina zajmuje się tworzeniem swojej nowej marki Atelier Jolie na Manhattanie. Planuje założyć przedsięwzięcie w budynku należącym niegdyś do Andy’ego Warhola, a niegdyś zamieszkiwanym przez Jeana-Michela Basquiata. Zdobywca Złotego Globu wyobraża sobie atelier jako zróżnicowaną społeczność niedostatecznie reprezentowanych krawców, którzy będą wspólnie pracować z materiałami pochodzącymi z recyklingu.

Podkreślając zaangażowanie w kreatywność i inspirację we wszystkich środowiskach społeczno-ekonomicznych, artysta ma na celu wspieranie środowiska, w którym utalentowani krawcy i twórcy spotykają się, aby cieszyć się swoim rzemiosłem. Nieruchomość, wystawiona na sprzedaż za 60 000 USD miesięcznie, z minimalnym okresem najmu wynoszącym 10 lat, zajmuje imponującą powierzchnię 6600 stóp kwadratowych i była na rynku od listopada. W ciągu sześciu miesięcy negocjacji Angelina wykazała się praktycznym zaangażowaniem, wielokrotnie odwiedzając nieruchomość.

Jako rodzina Angelina i Pitt mają sześcioro dzieci: 21-letniego Maddoxa, 19-letniego Paxa, 18-letnią Zaharę, 17-letnią Shiloh i 14-letnich bliźniaków Vivienne i Knoxa. Podczas gdy Pax, Zahara i Maddox zostali powitani przez adopcję, pozostała trójka jest biologiczna.

Wtajemniczeni ujawnili spór prawny Angeliny z Pittem dotyczący ich wspólnej winnicy Chateau Miraval, którą nabyli w 2008 roku. 60-letni aktor oskarżył Jolie o sprzedaż jej części winnicy nieznanej stronie, tym samym naruszając ich umowę i wyrządzając umyślną krzywdę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: