16-letnia córka Julii Roberts jest taka sama jak jej mama, tylko blondynka. Jak dziewczyna wygląda dzisiaj

Julia Roberts, słusznie okrzyknięta jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood, odnosi ogromne sukcesy zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Od 2002 roku jest szczęśliwą żoną Denisa Modera i razem mają troje dzieci – dwóch synów i córkę Hazel.

Co zaskakujące, Julia ma już 54 lata, ale jej wiek jest praktycznie nie do odróżnienia od jej wyglądu. Chociaż nie pojawia się w filmach tak często, lubi spędzać czas z rodziną i realizować swoje hobby. Jednak wielu nie może nie zauważyć, że Hazel, obecnie 16-letnia, posiada uderzającą urodę, która potencjalnie może w przyszłości przyćmić jej matkę.

Hazel, urodzona jako jedno z bliźniaków Julii 28 listopada 2004 r., przez długi czas była trzymana z dala od opinii publicznej, a Julia chciała chronić swoje dzieci przed wtargnięciem mediów. Niemniej jednak pojawiło się kilka zdjęć rosnącej Hazel, które wzbudziły podziw dla jej czarujących rysów twarzy. Z jej blond włosami, niebieskimi oczami i przyjemnymi rysami twarzy niektórzy nawet rysowali podobieństwa między nią a mitycznymi bohaterkami, takimi jak elfy z bajek.

Hazel, która początkowo przypominała swojego ojca, stopniowo zaczęła przypominać matkę. Jej unikalne cechy, w tym płaski nos z lekko szerokimi nozdrzami, wysokie brwi i duże oczy, odzwierciedlają cechy Julii, jedyną różnicą jest kolor włosów. Co ciekawe, dziewczyna jest nawet podobna do znanej aktorki Scarlett Johansson, mimo że nie łączy ich żaden rodzinny związek. W miarę jak Hazel dojrzewa, podobieństwa między nią a Scarlett stają się jeszcze wyraźniejsze, co jest niewytłumaczalnym faktem, który urzeka wielu.

Julia była ostrożna, by nie popychać swojej córki w centrum uwagi ani nie torować jej drogi do sławy, ceniąc znaczenie pozwolenia Hazel na wybranie dla siebie zwykłego zawodu. Obecnie Hazel chodzi do szkoły i osiąga doskonałe wyniki w nauce, uprawiając sporty zespołowe. Chociaż miała dwie pomniejsze role aktorskie, musi jeszcze zająć się modelowaniem lub aktorstwem.

Wydaje się, że przyszłość Hazel nie zależy od bogactwa ani wpływów jej rodziny, ponieważ posiada ona doskonałe naturalne cechy. Dzięki jej wyjątkowej genetyce i uderzającemu wyglądowi drzwi do sukcesu prawdopodobnie otworzą się przed nią bez wysiłku. Córka Julii ma potencjał na kwitnącą karierę, której przeznaczeniem jest zabłysnąć jasno na swoich własnych prawach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet