Bardzo rzadkie zdjęcie: 62-letnia Madonna opublikowała wspólne zdjęcie ze swoim 92-letnim ojcem

Niedawno znana piosenkarka Madonna zachwyciła swoich fanów, dzieląc się rzadkim rodzinnym zdjęciem, na którym jej 90-letni ojciec, Silvio Ciccone, stoi na czele.

Zdjęcie było hołdem złożonym urodzinom taty, co skłoniło artystkę do odwiedzenia jej rodzinnego stanu Michigan, gdzie przeżywała wzruszające chwile z rodziną.

Na swojej stronie na Instagramie Madonna poczęstowała swoich obserwujących serdeczną kompilacją zdjęć i filmów rodzinnych, na których z dumą prezentuje swoje dzieci.

Wideo zawierało przebłyski 24-letniej Lourdes, 15-letniego Davida Bandy, 15-letniej Mercy James oraz ośmiolatków Stelli i Esther. Jednak jej 20-letni syn Rocco był szczególnie nieobecny w materiale filmowym, najwyraźniej przegapił rodzinną wycieczkę.

W wzruszającej wiadomości dołączonej do posta, diva pop wyraziła wdzięczność ojcu, podkreślając bezcenne lekcje, których nauczył ją o znaczeniu ciężkiej pracy i zarabianiu na życie. Podziękowała mu za niesamowite przeżycie, jakim było świętowanie jego 90. urodzin wraz z dziećmi w jego winnicy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet